Podłoga z drewna

Podczas wykańczania lub generalnego remontu mieszkania prawie każdy zadaje sobie pytanie jaką posadzkę zakupić? Podłoga drewniana jest wyjściem wyjątkowo
atrakcyjnym, jednakże wiele jednostek obawia się drogiego montowania oraz pochłaniającej dużo czasu pielęgnacji. Posiadając takie wątpliwości warto namyślić się na odmienne rozwiązanie, na przykład na deskę barlinecką lub kupno paneli .

Najważniejsze aspekty drewna barlineckiego:

Barlinecka deska może być zamontowana na dwie techniki, poprzez naklejanie ją do podłoża, bądź poprzez złączenie na „klik”, bez użycia odpowiedniego kleju, co właściwie powoduje, iż przebieg kładzenia posadzki jest łatwy, a deski mogą być położone dosłownie poprzez ludzi z brakiem doświadczenia przy remontach. Istotne jest też to, że deski barlineckie możliwe są do uzyskania w różnorakich motywach, dzięki czemu zdołamy odnaleźć wyrób pasujący do każdych wnętrz, niezależnie od tego czy jest ono wykończone w typie
innowacyjnym, czy oldschoolowym. Ogromnym atutem deski barlineckiej bywa to, iż możemy na nią się zdecydować również w pokojach z ogrzewaniem tzw podłogowym.

Nie droga alternatywa:

Alternatywą dla podłogowej deski są panele podłogowe. Obecnie na rynku można znaleźć podłogowe panele imitujące różne typy drewna, w związku z czym bez większego problemu dobierze się barwy które pasują do remontowanego mieszkania.
Tak samo jak w wypadku drewna, zakładanie paneli jest bardzo intuicyjne.
Prócz tego konserwacja takich paneli nie jest skomplikowana czy też pracochłonna,w
supermarketach możemy bowiem odnaleźć sporo środków stosowanych tylko i wyłącznie do tego celu.

Źródło: Panele drewniane Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *