Nie każdy z nas ma szczęście radować się pieknymi zębami.

Prawie każdy z nas chce posiadać piękny, biały uśmiech. Natomiast nie każdy z nas ma szczęście radować się prostymi zębami.
Powodem tego potrafią być różnorakieod obciążeń genetycznych, które powodują, że nasz zgryz nie jest równy, poprzez różnego rodzaju wypadki w trakcie życia. Jednakże nie musi tak być. Z radą przychodzi nam ortodoncja. Specjaliści z tej dziedziny mogą naprawić krzywe zgryzy, krzywe zęby a dodatkowo odmienne kwestie, które odbierają tobie urodę, ale niejednokrotnie także są przyczyną stanów zapalnych w jamie ustnej.
Jakiś czas temu tego rodzaju zabiegi zostały w większości sytuacji przeznacozne dla młodych ludzi, w teraźniejszych czasach nie ma praktycznie ograniczenia wiekowego, w której można poprawić nasz uśmiech. Należy natomiast pamiętać, iż im starszy, tym dłużej potrwa osiągnięcie zadawalającego efektu. Nie jest to natomiast nie do zdobycia.
Na wstępnym spotkaniu ortodonta przeprowadzi z nami konsultację, ażeby ropoznać nasze potrzeby a ponadto pokazać możliwe sposoby leczenia. Do korekty niewielkich wad wystarczy wam aparat ruchomy w znaczącej liczbie sytuacji zakładany na noc. Przy bardziej istotnych wadach, będziemy mogli zdecydować się na stały apart. Aparat montowany jest do zębów za pomocą specjalnego kleju. Poprzez to, zgryz będzie dostosowany do korekcji non stop, ciągle.
Aparaty takie dostępne są w formie tradycyjnej, gdzie zamki są widoczne, poprzez montowane również z przodu, niemniej jednak niewidoczne
Podjęcie dezycji o poprawie wyglądu zgryzu ma możliwość być wspaniałym rozwiązaniem jakie zrobimy dla zdrowia naszej jamy ustnej a dodatkowo ze stuprocentową pewnością pięknego uśmiechu.

Autor: ortodonta Warszawa Wola

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *